Zapraszamy na rodzinny Dzień Dziecka

data publikacji: 2017-04-21

03.06.2017 - rodzinny Dzień Dziecka w Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie

Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie to magiczny świat na wyciągnięcie ręki. To miejsce, gdzie na różne sposoby oszukiwane są nasze zmysły, a my możemy przekonać się, jak nasz umysł reaguje, gdy pozornie łamane są prawa natury. Z roku na rok na Farmie Iluzji przybywa nowych atrakcji.
Uczestnicy mają zagwarantowany udział w jednym z programów podstawowych, lekcji iluzji na wesoło oraz pokazie chemicznym. Ponadto dla każdego uczestnika zarezerwujemy obiad z deserem, a w czasie wolnym na wszystkich ciekawskich czeka kilkadziesiąt niesamowitych atrakcji.
Wizyta w Farmie Iluzji to znakomita okazja, żeby przekonać nasze pociechy, że nauka służy nie tylko poważnym celom dorosłych, ale może też bawić. A to chyba najlepszy sposób, by wzbudzić zainteresowania.

Koszt wyjazdu:
85 zł - członek związku
45 zł - dziecko członka związku

Zbiórka uczestników o godz. 11.45 na parkingu przy okrągłym kościele.

Osobom uprawnionym przysługuje dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz związku, zgodnie z regulaminami.
Zapisy i informacje w biurze związku (biurowiec, p. 24), tel. 766-56 do 12.05.2017r.

ZAPRASZAMY!!!